Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Ľubica Weiss - umelecká maliarka
Hologramy  →  Galéria

sú priestorové žiariče, ktoré majú schopnosť očisťovať priestor od negatívnych energií a napĺňať ho svetlom a pokojom. Zakomponovávam ich tiež do osobných obrazov, sú to rôzne geometrické tvary, hviezdice, špirály a rôzne iné útvary.

 

Osobné obrazy  →  Galéria

sú maľované pre jednotlivých ľudí podľa osobných údajov pre každého na mieru.
K týmto obrazom prijímam aj posolstvá pre konkrétnu osobu, ktoré jej napovedia sa môže ďalej v živote orientovať. Pokiaľ človek pracuje s týmito obrazmi, obraz začne pôsobiť na človeka silnejšie, pomáha mu uvolniť zablokovanú energiu v tele, zároveň mu prináša tú energiu, ktorú práve potrebuje a môže ho vniesť do jeho vlastných úrovní hlbšieho vedomia. Obraz svojim vyžarovaním pomáha riešiť vzťahy, zdravotné problémy, aj psychickú nevyrovnanosť a privádza telo do harmónie.  Človek pri meditácií so svojim osobným obrazom može zmeniť svoj stav vedomia bez myšlienok, do hladiny alfa a úplného uvoľnenie, privedie myseľ k novým čistým myšlienkam, či získa odpovede na rôzne svoje otázky.

 

Partnerské obrazy  →  Galéria

harmonizujú a liečia vzťah, posilňujú odpúšťanie, vzájomné pochopenie, lásku a jednotu vzťahu partnerov a celej rodiny. Dokážu vytvoriť alebo upraviť energie a emócie partnerov pred počatím dieťaťa. Pri práci s obrazom môže partnerov vyniesť do vyšších duchovných úrovní a možu si tak predstaviť či privolať svojho potomka.

 

Energetické obrazy pre každého  →  Galéria

môžu byť určené na riešenie a posilenie vzťahu v rodine, s deťmi, pre tehotné matky, niektoré sú určené na harmonizáciu a čistenie priestoru - ako aj vonkajšieho, v ktorom žijeme, tak aj nášho vnútorného, pre posilnenie meditácie našej vnútornej cesty, pre relax a pokojnú myseľ.

 

Všetky tieto obrazy sú silné energetické žiariče, ale je tiež nevyhnutné, aby sa človek s nimi naučil pracovať, čím sa znasobí ich sila a účinok. Obrazy sú ručne maľované na plátne rôznych rozmerov od 60cm až do 200cm podľa tvaru (kruh, obdĺžnik alebo štvorec)
Pri tvorbe sú použité rôzne materiály ako akryl, ekolepidlo, polodrahokamy, zirkóny, látky na vytvorenie 3D efektu.

 

Liečivý obraz

Špirála života

viac info o tomto obraze TU: 

 

Obraz na plátne

Formát 30x30 cm Cena 75€

Formát 60x60 cm Cena 95€

Formát 85x85 cm Cena 125€

 

Partnerské obrazy

 

Ľubica Weiss

KONTAKT


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail:


CrytoScuse semih_0126(zavináč)hotmail.com 6.9.2022 01:08:37

Zarábajte peniaze na internete pomocou tohto robota. Naozaj to funguje! https://tiendaskon.com.es/promo